Naučte se Watsu®

Certifikované výukové programy s mezinárodní
platnostilí Worldwide Aquaticbodywork Assotiation pro začátečníky, pokročilé i profesionály

Sebezkušenostní workshop
Watsu® Basic pro každého

Chcete si účinky Watsu® jen nezávazně vyzkoušet a naučit se základní sestavu? Dvoudenní Workshop je přímo pro všechny  z vás, kteří si chtějí vyzkoušet  jaké to je nadnášet druhou osobu v náruči a při tom poskytovat pocit bezpečí a hluboké uvolnění.

Možnost navázat na další vzdělávací kurzy

Absolvent Watsu® Basic

Kompletní výcvik pro profesionály

Jste masér, fyzioterapeut, instruktor plavání a nebo vykonáváte jinou pomáhající profesi, kterou byste rádi kvalitně obohatili? Provedeme Vás celým programem k dosažení certifikace.

Watsu® practicioner

Watsu 1, Watsu 2, Watsu 3
a další potřebné doplňující kurzy

Dokončete své vzdělání a nebo jej rozšiřte o specializace

Již jste nějaký kurz Watsu® absolvovali nebo už jste kvalifikovaný Watsu® practicioner? Společně můžeme dotáhnout vaše vzdělání Watsu® practicioner do konce a nebo jej rozšířit o různé specializace v oboru – rehabilitace, sportu, těhotenství, psychologie.

Watsu® practicioner

Adapted Watsu, Watsu pro těhotné,
Klinické Watsu pro DMO, Woga, Tantsu aj.

Pomozte zlepšit stav a kvalitu života své blízké osobě

Nejste masér ani fyzioterapeut. To ovšem vůbec nevadí, naučíme vás, jak s blízkou osobou ve vodě efektivně pracovat, zlepšit vzájemný vztah, ulevit od bolesti, zlepšit zdravotní i psychický stav a nastolit regeneraci tkání u osob s bolestmi zad a kloubů,u osob s nervosvalovým onemocněním, po úrazu, fybromialgií, po mozkové příhodě apod. 

Watsu® Family provider

Workshop Léčivý stav beztíže

Dopřejte si nezapomenutelný zážitek 


Watsu® instituty v ČR

Oblékli jsme se do nového kabátu s novým jménem Watsu for Health, z.s. a jsme tu pro vás jiiž od roku 2012, kdy jsme pod záštitou Worldwide Aquatic Bodywork Association ve spolupráci se zahraničním lektorem Giannim de Stefanim a tehdejší studentkou Watsu® a zakladatelkou spolku, Ditou Bartoňovou, která se v té době vodním metodám učila v zahraničí, zorganizovali první kurzy Watsu® v České republice.

Na základě její pozdější lektorské licence byl v mezinárodním registru škol WABR pro ČR v roce 2014 zapsán první vzdělávací institut pod názvem Watsu Czech Institute, Tento Institute se z kraje roku 2020 rozdělil na dvě samostatná školicí střediska. V dnešní době Watsu® vzdělávání u nás nabízí 3 školy a 3 lektoři s registrací v mezinárodní asociaci WABA.

Seznam certifikovaných a registrovaných praktiků, lektorů a škol Watsu® najdete na www.watsu.com