E-shop

Terapie


Aquaterapie

Zažijte účinky terapie v teplé vodě na vlastní kůži. Vše o Watsu®, OBA® a dalších formách aquaterapie nad hladinou i pod ní.

Arteterapie

Prohlubte spojení s tělem a vlastní tvořivostí skrze kreativní zpracování prožitku z vody.

Aqua Yoga

Cvičte jógu ve vodě, je to snadné a zábavné.


Kurzy


Workshopy pro veřejnost

Vyberte si z nabídky sebezkušenostních, zážitkových a relaxačních workshopů pro každého.

Certifikované kurzy

Naučte se s námi Watsu® v rámci programu Worldwide Aquatic Bodywork Association (WABA). Jako jediná školící organizace v ČR vyučujeme v novém, ergonomickém stylu.

Lektorky a lektoři

Zde najdete všechny, kdo provází workshopy a kurzy, včetně zahraničních lektorů.Předpoklady: cíl stát se profesionálním terapeutem, absolvovaný kurz WATSU® 2 min. 20 hodin zapsané praxe, registrovaná demonstrace W2 sestavy s lektorem (tzv. “Mastery zkouška).

Délka kurzu: 50 hodin

Základní cena: 14.600,-  Kč
Cena pro členy W4H:
13.500,- Kč

WATSU® 3 je určeno absolventům Watsu 2 s dostatečnou praxí, kteří jsou připraveni přizpůsobovat a zkoumat jednotlivé pohyby i mimo strukturu Watsu 1 a Watsu 2. 

Cílem a náplní tohoto pokročilého kurzu je probudit v uchazečích intuitivní povědomí o způsobu bytí s druhou osobou ve vodě a naučit je pracovat v nových, pokročilejších protahovacích pozicích, které jsou doplněny i o otočky, práci u stěny a na schodech. Otočky, které vyžadují následné přizpůsobování se novým pozicím patří mezi vstupní bránu do tzv. “Free Flow” (volného plutí). Na kurzu jsou vítáni i studenti, kteří kurz Watsu® 3 již absolvovali a chtějí si jednotlivé pozice více upevnit a zdokonalit jejich provádění.

* 50 hodin kurzu se započítává do registru vzdělání WABA a je předpokladem pro získání statusu Watsu practitioner


Watsu® 3
Datum: 3.7.—7.7.2024
Čas: N/A
Lokalita: Valnovka, okr. Praha
Cena: 14600


Mám o kurz zájem, jak postupovat?

Nejprve prosím uhraďte částku 500,- Kč za předběžnou registraci.