E-shop

Terapie


Aquaterapie

Zažijte účinky terapie v teplé vodě na vlastní kůži. Vše o Watsu®, OBA® a dalších formách aquaterapie nad hladinou i pod ní.

Arteterapie

Prohlubte spojení s tělem a vlastní tvořivostí skrze kreativní zpracování prožitku z vody.

Aqua Yoga

Cvičte jógu ve vodě, je to snadné a zábavné.


Kurzy


Workshopy pro veřejnost

Vyberte si z nabídky sebezkušenostních, zážitkových a relaxačních workshopů pro každého.

Certifikované kurzy

Naučte se s námi Watsu® v rámci programu Worldwide Aquatic Bodywork Association (WABA). Jako jediná školící organizace v ČR vyučujeme v novém, ergonomickém stylu.

Lektorky a lektoři

Zde najdete všechny, kdo provází workshopy a kurzy, včetně zahraničních lektorů.Předpoklady: zájem o metodu, nadšení a empatie, chuť vyzkoušet něco nového

Délka kurzu: 16 hodin

Základní cena: 4400,-  Kč
Cena pro členy W4H:
3900,- Kč

Zažijte dávání a přijímání a začněte se radovat z objevování jemnosti této práce. Kurz je ideální pro ty, kteří chtějí užitek z Watsu® nabídnout své rodině a přátelům. Ideální také pro zájemce,  kteří zvažují cestu osobního rozvoje skrze profesního vzdělání a potřebují se o svém rozhodnutí ujistit. Tento víkendový kurz vás seznámí s léčivými účinky vody, které okusíte sami na sobě a se seznámíte se základní sestavou a nejdůležitějšími principy WATSU®.

* 16 hodin kurzu se započítává do registru vzdělání WABA a je předpokladem pro navazující kurz WATSU® 1 (nebo jeho druhé části Transiton Flow)


Watsu® Basic
Datum: 15.6.—16.6.2024
Čas: N/A
Lokalita: Piešťany, Slovensko
Cena: 220€


Mám o kurz zájem, jak postupovat?

Nejprve prosím uhraďte částku 500,- Kč za předběžnou registraci.