E-shop

Terapie


Aquaterapie

Zažijte účinky terapie v teplé vodě na vlastní kůži. Vše o Watsu®, OBA® a dalších formách aquaterapie nad hladinou i pod ní.

Arteterapie

Prohlubte spojení s tělem a vlastní tvořivostí skrze kreativní zpracování prožitku z vody.

Aqua Yoga

Cvičte jógu ve vodě, je to snadné a zábavné.


Kurzy


Workshopy pro veřejnost

Vyberte si z nabídky sebezkušenostních, zážitkových a relaxačních workshopů pro každého.

Certifikované kurzy

Naučte se s námi Watsu® v rámci programu Worldwide Aquatic Bodywork Association (WABA). Jako jediná školící organizace v ČR vyučujeme v novém, ergonomickém stylu.

Lektorky a lektoři

Zde najdete všechny, kdo provází workshopy a kurzy, včetně zahraničních lektorů.Předpoklady: cílevědomost pro dokončení studijního programu, chuť dále se rozvíjet, učit se, trénovat a sdílet, absolvovaný kurz WATSU® 1

Délka kurzu: 50 hodin

Základní cena: 14.600,-  Kč
Cena pro členy W4H:
13.500,- Kč

Kurz je určen všem absolventům Watsu® 1, kteří mají zájem o pokračování ve studiu a rozšíření základní sestavy o další, složitější prvky s větším důrazem na protahování. 

WATSU® 1 tvoří základní kmen celého výukového systému, ze kterého vychází vše ostatní. Je velmi důležité si jeho technické provádění dobře osvojit.

Mimo volnější pozice nadnášení a vlnění, patří k dalším hlavním pozicím tzv. kolébky, které jsou o něco více kontaktní a dávají příležitost uvolnit druhou ruku pro stimulaci akupresurních bodů a protahování.

Na kurzu jsou vítáni i studenti, kteří kurz Watsu® 2 již absolvovali a chtějí si jednotlivé pozice více upevnit a zdokonalit jejich provádění nebo se seznámit s novým ergonomickým stylem, pokud se učili jinde nebo před delší dobou a neznají ho.

* 50 hodin kurzu se započítává do registru vzdělání WABA a je předpokladem pro získání statusu Watsu provider a pro navazující kurz WATSU® 3


Watsu® 2
Datum: 13.11.—17.11.2024
Čas: N/A
Lokalita: Valnovka, okr. Praha
Cena: 14600


Mám o kurz zájem, jak postupovat?

Nejprve prosím uhraďte částku 500,- Kč za předběžnou registraci.