Rubriky
Blog

WORLD WATSU® WEEK 22. – 28. března 2022

Autorka:  Marcela Kvapilová, Editorka: Dita Linhartová

Tradiční dobrovolnickou akci s bezplatnými ochutnávkami Watsu® terapie v rámci oslavy svátku vody a mezinárodního týdne Watsu®, který na počest zakladatele slaví Watsu® učitelé, terapeuté i studenti na celém světě, jsme letos za Watsu for Health, z.s. organizovali v Zlíně.

V neděli 27.3. od 14 do 19 hodin se ve Zlíně uskutečnil Den Watsu®, kdy jsme zájemcům z řad veřejnosti umožnili zažít Watsu® na vlastní kůži formou bezplatných půlhodinových ošetření. Akci navštívilo celkem čtyřicet pět lidí, o které se postaraly dvě Watsu® terapeutky a čtyři Watsu® studentky. Přímou ochutnávku ve vodě zažilo celkem třicet sedm šťastlivců. Ostatní se přišli podívat, dozvědět se víc a o Watsu® si popovídat. 
Proběhla i krátká přednáška a během celého dne byly na velkoplošném monitoru v recepci promítány prezentace a rozhovory o Watsu®. Účastníci si vychutnali i sponzorské občerstvení v podobě dortu s citronádou a k dispozici měli i další tištěné informace včetně letáků s kontakty na všechny členy spolku Watsu for Health. 
Zpětnou vazbou pro nás byly krásné zápisky v návštěvní knize, za které všem mockrát děkujeme.  

A v souvislosti s touto krásnou událostí jsme pro vás připravili rozhovor o Watsu® zase v jiných souvislostech v pořadu Mosty Ireny Hrnčířové.

S úctou k vodě a zakladateli Watsu®, panu Haroldu Dullovi.