Výukový program

Nabízíme certifikované výukové programy s mezinárodní platností Worldwide Aquaticbodywork Assotiation pro začátečníky, pokročilé i profesionály a různé sebezkušenostní workshopy.

Škola Watsu for Health se ve svém výukovém programu zaměřuje primárně na oblast zdraví, nejen na komerční využívání Watsu formou Wellness procedur, a tím posouvá Watsu do hlubších terapeutických a fyzioterapeutických rovin. Klade si za cíl poskytovat vysoce kvalitní a standardizované služby v oblasti aquaterapií s důrazem na nejnovější inovační techniky Watsu, které jsou v hlubším souladu s ergonomickým a fyziologickým prováděním jednotlivých pohybů. 

Sebezkušenostní workshop
Watsu® Basic pro každého

Chcete si účinky Watsu® jen nezávazně vyzkoušet a naučit se základní sestavu? Dvoudenní Workshop je přímo pro všechny z vás, kteří si chtějí vyzkoušet,  jaké to je nadnášet druhou osobu v náruči a při tom poskytovat pocit bezpečí a hluboké uvolnění. Kurz Watsu® Basic ze základem pro další vzdělávání.

Možnost navázat na další vzdělávací kurzy jako

Kompletní výcvik pro profesionály

Jste masér, fyzioterapeut, instruktor plavání a nebo vykonáváte jinou pomáhající profesi, kterou byste rádi kvalitně obohatili? Provedeme Vás celým programem k dosažení certifikace.

Naše škola a nezisková organizace si neklade za cíl masivní a komerční školení terapeutů. Své zkušenosti předáváme vážným zájemcům. Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a zaměřujeme se především na týmovou spolupráci a společné aktivity v bezpečném a důvěrném prostředí. 

Watsu® 1, Watsu® 2, Watsu® 3
a další potřebné doplňující kurzy pro dokončení vzdělání jako

Dokončete své vzdělání a nebo jej rozšiřte o specializace

Již jste nějaký kurz Watsu® absolvovali nebo už jste kvalifikovaný Watsu® practitioner? Společně můžeme dotáhnout vaše vzdělání Watsu® practitioner do konce a nebo jej rozšířit o různé specializace v oboru – rehabilitace, sportu, těhotenství, psychologie.

Adapted Watsu®, Watsu® pro těhotné,
Klinické Watsu® pro DMO, Woga, Tantsu aj.

Prohlubte váš partnerský či rodinný vztah, pomozte zlepšit stav a kvalitu života blízké osoby

Nejste masér ani fyzioterapeut? To ovšem vůbec nevadí. Naučíme vás, jak s blízkou osobou ve vodě efektivně pracovat, ulevit od bolesti, zlepšit zdravotní i psychický stav a nastolit regeneraci tkání u osob s bolestmi zad a kloubů, u osob s nervosvalovým onemocněním, po úrazu, fybromialgií, po mozkové příhodě apod. Zažijete, jak vzájemný kontakt a působení vody přispěje k prohloubení propojení v rámci partnerského vztahu a rodiny.  

Certifikované kurzy WABA  

Obecné informace ke kurzům

Kurzy probíhají v malých skupinkách a absolvent je veden v mezinárodním registru certifikovaných kurzů Watsu®. Jednotlivé stupně vzdělávání Watsu® s mezinárodní certifikací ve WABR registru plánujeme organizovat vždy jednou za rok. Roční rozestup jednotlivých stupňů Watsu® vzdělání poskytuje dostatečný prostor pro praxi. Vážní zájemci o terapeutické studium a členové spolku Watsu for Health mají následně možnost konzultací, supervizí, tréninků, osobního růstu a účasti na dobrovolnických akcích, které naše organizace pořádá i pro osoby s tělesným handicapem a dalších cílových skupin.

Počet míst každého kurzu je omezen. Preferujeme menší skupinky. Zajišťujeme individuální přístup. V případě, že zájem bude vyšší než kapacita jednoho kurzu, budeme vypisovat další termín. Současně připravujeme i nabídku vzdělávání na Slovensku.

Název kurzuTermínMístoLektorVíce informací
Watsu® Basic a Oceanic Bodywork Aqua® introduction 3.-5.6. 2022Praha ŘepyDita Linhartovákontaktujte nás
Kurz Watsu® 1 (Watsu® Basic +
Transition flow)
2.-6.7. 2022Praha – ValnovkaTomasz Zagórski, Dita Linhartovákontaktujte nás
Kurz Watsu® 1 (Watsu® Basic + Transition flow) 8.-12.7. 2022Skelné Teplice – SlovenskoTomasz Zagórskikontaktujte nás
Watsu® Basic8.-9.10. 2022Lázně ZlínDita Linhartovákontaktujte nás
Kurz Watsu® 217.-21.10. 2022Skelné Teplice – SlovenskoTomasz Zagórskikontaktujte nás
Kurz Watsu® 322.-26.10. 2022Praha – ValnovkaTomasz Zagórskikontaktujte nás
Myofasciální uvolňování – MRW introduction27.-28.10. 2022Praha ŘepyTomasz Zagórskikontaktujte nás
Watsu® Basic30.11.-1.12. 2022Praha – ValnovkaDita Linhartovákontaktujte nás
Transition flow (Watsu® 1)2.-4.12. 2022Praha – ValnovkaTomasz Zagórski, Dita Linhartovákontaktujte nás
Kurz Watsu® 1 (Watsu® Basic + Transition flow)22.-26.3. 2023BeskydyDita Linhartovákontaktujte nás
Kurz Watsu® 322.-26.3.2023Skelné Teplice – SlovenskoTomasz Zagórskikontaktujte nás
Kurz Watsu® 1 (Watsu® Basic + Transition flow)7.-11.6.2023Praha – Valnovka Dita Linhartovákontaktujte nás
OBA basic – Liquid Joy3.-4.6.2023Praha – ŘepyDita Linhartovákontaktujte nás
Kurz Watsu® 21.-5.7. 2023Praha – Valnovka Tomasz Zagórski, Dita Linhartovákontaktujte nás
Liquid Flow Essence (OBA+WATA)12.-18.8.2023bude upřesněnoDaryia Kuznikkontaktujte nás

Kurzovné zahrnuje lektorné, studijní materiály, poplatky mezinárodní asociaci a spolku, drobné občerstvení. Nezahrnuje poplatek za pronájem a výhřev bazénu. Cena za bazén se vždy liší podle místa konání, aktuálních cen za energie a podle celkového počtu absolventů kurzu. Konečná částka se hradí v hotovosti na místě v den zahájení kurzu. Obvykle se jedná o částku 500,- až 800,- Kč/den. 

Sebezkušenostní workshopy  

Název kurzuTermínMístoLektorVíce informací
Víkend s Watsu®, arteterapií a cvičením17.-18.6.2023Praha – ValnovkaRenáta Tejnská, Jitka Burešová a dalšíkontaktujte nás
Watsu® víkend v Domoraji9.-11.6.2023Domoraj – Velké KarloviceTeam lektorů kontaktujte nás
Psycho-somatika „Terapeutická a krizová“ intervence pro vodní terapie12.3.2023Praha – ŘepyOlga Janoušková, Dita Linhartová a Renáta Tejnskákontaktujte nás
ROK 2022
Vodní splynutí 217.12. 2022Praha – ValnovkaDita Linhartová, Šárka Laura Tůmovákontaktujte nás
Vodní splynutí19.6.2022TáborDita Linhartová, Šárka Laura Tůmovákontaktujte nás
WATSU® a REFLEXní
terapie
20.- 21.8. 2022Balkova Lhota – TáborDita Linhartová, Karel Tejčekkontaktujte nás
VODA – zázračný dar člověku5.11.2022Praha ŘepyDiana Siswartonovákontaktujte nás
Den WATSU® pro pacienty s DMO3.12.2022České BudějoviceTeam terapeutů Watsu for Healht, z.s.kontaktujte nás
Vodní splynutí 217.12.2022Praha – ValnovkaDita Linhartová, Šárka Laura Tůmovákontaktujte nás

Storno podmínky

V případě zrušení účasti na kurzu minimálně měsíc předem je vrácena úhrada ve výši 100% uhrazené částky. V případě zrušení kurzu méně než měsíc předem se uhrazená částka převádí na další vypsaný termín stejného kurzu. V případě zrušení kurzu méně než týden předem bez zajištění náhradníka je účtován poplatek 30% z uhrazené částky. 
V případě, že dojde ke zrušení kurzu ze strany organizátora, je organizátor povinnen vrátit částku v plné výši na účet platícího nejpozději v den plánovaného zahájení kurzu.

Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat i telefonicky. Moc rády zodpovíme veškeré Vaše dotazy ke vzdělávání nebo jednotlivým kurzům, individuálním terapiím či jiným aktivitám. Dita Linhartová (lektor) 731 818 241, Šárka Laura Tůmová (asistent) 733 517 685.

S radostí tvoříme a sdílíme to, co nám dává smysl.

HEART – HOPE – HELP – HARMONY