World Watsu Week

22. 3. 2019

U příležitosti Světového dne vody, tj. 22. března, se Worldwide Aquatic Bodywork Association (WABA) rozhodla uspořádat Světový týden Watsu®. Zahajovacím ročníkem této pravidelné události byl rok 2019 – www.worldwatsuweek.com

World Watsu Week je otevřena všem, kteří se o metodě Watsu chtějí dozvědět více. V průběhu programu si návštěvníci mohou Watsu® bezplatně vyzkoušet, mohou se zúčastnit doprovodných programů a workshopů.

Prvního ročníku World Watsu Week se zúčastnilo mnoho zemí světa i profesionálně vyškolení Watsu praktici a studenti v České republice.

Nabízeli jsme individuální zážitkové terapie i skupinové workshopy Watsu day for Muscular Dystrophy, Watsu® Round a Tantsu®. Účastníci na workshopech mohli více pochopit hlavní principy této metody, jež si prakticky zkoušeli i na vlastním těle. Součástí týdenního programu jsou i doprovodné akce – promítání filmů s tématikou vody, přednášky, konzultace, ukázky dalších technik ve vodě. Setkání probíhala v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Zlíně.

V roce 2019 se dobrovolně účastnilo 21 profesionálů a studentů z našich řad, díky kterým se s Watsu® v ČR seznámilo více než 230 zájemců.

Foto: Johana Kratocvhílová
© Watsu for Health, z.s.